Cheminės medžiagos populiariuose moterų dažuose sukelia vėžį. Išbandykite saugų ir natūralų būdą – kavą

Britų mokslininkai nustatė, kad populiariuose plaukų dažuose, naudojamuose milijonų moterų visame pasaulyje rasta cheminių medžiagų susijusių su vėžiu. Tyrimas atskleidė, kad 87 iš 100 krūtų vėžiu sergančių pacienčių naudojo plaukų dažus ilgą laiką. Tikimybė susirgti kiaušidžių vėžiu išaugo iki 70 procentų toms moterims, kurios dažė plaukus cheminiais dažais nuo vieno iki keturių kartų per metus.[1]

Natūralūs plaukų dažymo metodai ne visada duoda ilgalaikį rezultatą, bet jie bent jau nekenkia, priešingai – gali sustiprinti jūsų plaukus. Nacionalinio Didžiosios Britanijos vėžio instituto duomenimis, įprastų plaukų dažų sudėtyje randama daugiau nei 5000 skirtingų cheminių medžiagų, iš kurių daugelis yra pripažintos kancerogeninėmis. Kava yra visiškai natūralus produktas, turintis naudingų savybių.

Vietoj įprastų plaukų dažų naudojant natūralų kavos mišinį, gausite norimą blizgesį, atspalvį ir net paskatinsite plaukų augimą.

Kaip paruošti kavą plaukų dažymui?

  1. Išvirkite stiprios, geriausia ekologiškos, kavos, geriausiai ekspreso. Įspėjimas! Neekologiškos kavos sudėtyje greičiausiai taip pat rasite keletą cheminių medžiagų.
  2. Leiskite kavai atvėsti.
  3. Sumaišykite 2 puodelius geros kokybės ekologiško plaukų kondicionieriaus su 2 valgomaisiais šaukštais kavos tirščių ir 1 puodeliu paruoštos šaltos kavos.
  4. Uždėkite gautą mišinį ant savo plaukų ir palikite jį maždaug valandai. Vėliau nuskalaukite šiltu vandeniu. Šis natūralus metodas suteiks jūsų plaukams gražią šokolado spalvią be jokios žalos.

Antrasis būdas. Paprastas plaukų skalavimas kava

  1. Ištrinkite plaukus įprastu šampūnu. Tada apliekite visus plaukus atvėsinta kava. Palikite plaukus išdžiūti maždaug 20 minučių. Skalaukite plaukus su šaukšteliu obuolių sidro acto (jis padės ilgiau išsaugoti gražią plaukų spalvą ). Tada dar kartą perskalaukite plaukus šiltu vandeniu.
  2. Jei nematote trokštamo rezultato iš karto, pakartokite tą pačią procedūrą keletą dienų iš eilės, leisdami kavai įsiskverbti į kiekvieną plaukų sruogą.

pasizadek-rankaGrožio salonus ragina atsisakyti bent dalies pavojingų produktų

Kampanija „Pagalvok, kai perki“ grožio salonus ir kirpyklas ragina peržvelgti naudojamus produktus ir pakeisti bent dalį kosmetikos priemonių su pavojingomis cheminėmis medžiagomis. Savanorišką pasižadėjimą jau pasirašė 2 grožio salonai. Paragink savo grožio konsultantę/ą užpildyti savanorišką pasižadėjimą.

Prengta pagal: [1] http://www.naturalnews.com/044101_hair_dye_breast_cancer_natural_products.html;

http://livingtraditionally.com/chemicals-popular-womens-hair-dyes-cause-cancer-use-coffee-instead/.