Kirpėjų dėmesiui! Seminaras Rygoje

Kirpėjas, besidominčias ekologiškomis plaukų priežiūros priemonėmis, kviečiame į nemokamą seminarą apie plaukų dažymą ekologiškais plaukų dažais Rygoje. Seminarą organizuoja Baltijos Aplinkos Forumas Latvijoje. Seminarą ves Brigit Pesin – garsi Vokietijos kirpėja, šalyje turinti ekologiškų kirpyklų tinklą. Informacija apie seminaro programą:

Vasario 24 d. (antradienį) 11 val. Rygoje (vieta bus patikslinta)  rengiama Brigit Pesin paskaita apie plaukų dažymą su natūraliais plaukų dažais. Seminaro metu taip pat bus nagrinėjamos esamos rinkoje plaukų dažymo priemonės, kokios yra saugesnės. Po seminaro bus klausimų atsakymų sesija – galima bus užduoti klausimus Brigit. Seminaro kalba – anglų (planuojamas vertimas į rusų kalbą). Seminaro trukmė iki 3 val.

Vasario 25 d. (trečiadienį) bus rengiamos parodomosios pamokos (master classes) 9 val ir 13.30 val. Bus mokoma kaip dažyti su ekologiškais plaukų dažais. Renginio metu bus galima ne tik pamatyti, bet ir išbandyti ekologiškus plaukų dažus. Pamoka vyks anglų kalba (planuojamas vertimas į rusų k.). Po seminaro, dalyviams bus įteiktas sertifikatas apie išklausytus kursus. Pamokos trukmė 3 –3,5 val.