Konkursas darželinukams: sukurk namus sraigei EKOLOGIKAI, kuri mėgsta gyventi logiškai

Screen Shot 2015-10-14 at 9.07.23 AM copySraigė EKOLOGIKA, gyvenanti LITEXPO parodų rūmuose, ieško baldų vonios kambariui, tualetui, virtuvei, valgomajam, svetainei, miegamajam, vaikų kambariui ir koridoriui. Mieli vaikai ir tėveliai/auklėtojai, kviečiame Jus į pagalbą! Čiupk kartonines dėžes ir kurk ekologišką interjerą sraigei.

Parodos EKOLOGIKA organizatoriai, Vilniaus miesto savivaldybė, nevyriausybinė aplinkosauginė organizacija Baltijos aplinkos forumas ir parodų rūmai LITEXPO, kviečia Vilniaus vaikų darželių grupes kurti namų baldus iš kartoninių dėžių, atliekų – jų gali padovanoti prekybos centrai, užsilikusių gali aptikti ir savo namuose. Šiais baldais bus puošiama parodos EKOLOGIKA, kuri vyks lapkričio 20-22 d. parodų rūmuose LITEXPO, žaidimų erdvė. Parodos metu lankytojai ir organizatorių komisija, bei rėmėjai išrinks tris labiausiai patikusius baldų komplektus, kurių gamintojams (visai vaikų grupei) bus skiriamos rėmėjų dovanos.

Konkurso taisyklės

  1. Baldus galima kurti iš įvairaus dydžio popierinių dėžių, tačiau sukurto baldo dydis turi būti tinkamas žaisti 2-5 metų vaikams.
  2. Baldų kiekis vienam dalyviui neribojamas, kviečiame pagalvoti apie visas namų erdves (vonia, virtuvė, vaikų kambarys, valgomasis, koridorius, svetainė).
  3. Apie ketinimą dalyvauti kuriant baldus reikia pranešti organizatoriams el. paštu sigita.zidoniene@bef.lt iki spalio 31 d.
  4. Sukurtus daiktus iš Vilniaus darželių surinks ir nuveš į parodos vietą konkurso organizatoriai. Parodos metu bus nurodomi ne atskiri vaikai, o darželio ir grupės pavadinimas.

Untitled2Untitled