Kviečiame į seminarą ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojus

Kasdien, kartais ir patys to neįtardami, susiduriame su pavojingomis cheminėmis medžiagomis. Jos slypi visur – balduose, buitiniuose valikliuose, kosmetikoje, plastikiniuose induose, žaisluose, drabužiuose…

Atlikus tyrimus  Švedijos, Latvijos, Suomijos, Estijos ikimokyklinio ugdymo įstaigose, pastebėta, kad kasdien naudojamose buitinės chemijos priemonėse ir netgi įvairiuose gaminiuose rastos cheminės medžiagos kelia rimtą pavojų ir daro poveikį tiek vaikų, tiek įstaigų darbuotojų sveikatai. Kaip šias medžiagas atpažinti ir kaip jų išvengti? Kviečiame pasikalbėti apie pavojus ir apiegalimybes naudoti draugiškesnes alternatyvas.

VšĮ Baltijos aplinkos forumaskartu su Kauno rajono savivaldybekviečia Kauno regiono  ikimokyklinio ugdymo įstaigų atstovusį nemokamą seminarą „Kaip išvengti pavojingų cheminių medžiagų kasdienėje buityje?“.

Sužinosite apie įvairiųbuitinės chemijos priemonių bei kasdienių kosmetikos ir higienos produktų sudėtyje pasitaikančias pavojingas chemines medžiagas ir jų trumpalaikį bei ilgalaikį poveikį, kaip jas atpažinti, kaip skaityti produktų etiketes ir rasti sveikų bei aplinkai nepavojingų alternatyvų.

Prašytume atsinešti buityje naudojamų cheminių medžiagų (tualeto valiklių, baliklių, muilo, skalbimo miltelių, kitų valiklių bei ploviklių saugos duomenų lapus(SDL), jei tokius gaunate iš savo tiekėjų arba tiesiog aiškiai nusifotografuoti naudojamų produktų sudėtį. Jei iš anksto SDL ir nuotraukas atsiųstumėte el. paštu chemija@bef.lt, galėtume jau seminaro metu pasiūlyti jų alternatyvas.

Registracija

Renginys vyks 2018 m. birželio 13d. 10 val. Kultūros. švietimo ir sporto skyriuje (Savanorių pr. 192, Kaunas).

Dalyvavimas renginyje – nemokamas. Kviečiame registruotis į renginį paspaudus šią nuorodą.

Papildoma informacija:

tel. 8 5 215 9288, el. p. chemija@bef.lt