Šilalės kirpėjams - antrasis nemokamas seminaras

VšĮ Baltijos aplinkos forumas kviečia kirpyklų bei grožio salonų darbuotojus į nemokamų seminarų ciklo II dalį apie sveikatai ir aplinkai draugiškesnių produktų naudojimą. Seminaras vyks Šilalėje.

Seminaro metu Baltijos aplinkos forumo cheminių medžiagų ir aplinkosaugos specialistai supažindins jus su praktiniais aspektais, kaip išsirinkti saugesnes profesionalios kosmetikos ir higienos priemones (pvz. šampūnus, plaukų dažus, lakus ir kt.).

  • Supažindinsime su įrankiu EWG SkinDeep – kosmetikos duomenų baze, kur rasite visą informaciją apie produktus, ingredientus, gamintojus.
  • Nagrinėsime produktų sudėtis, specifinius ingredientus.
  • Pateiksime rekomendacijos, kaip išsirinkti saugesnius produktus.
  • Supažindinsime su išmaniųjų įrenginių aplikacijomis: „Cosmethics“, „EWG’s Healthy Living app“.
  • Papasakosime apie įvairių profesionalios kosmetikos ir higienos priemonių (pvz., šampūnų, plaukų dažų, lakų ir kt.) sudėtyje pasitaikančias pavojingas chemines medžiagas ir jų trumpalaikį bei ilgalaikį poveikį. Taip pat sužinosite kaip apsaugoti savo ir klientų sveikatą nuo nepageidaujamo poveikio sveikatai ir kokius saugesnius produktus išsirinkti.

Seminaras grožio industrijos darbuotojams vyks 2018 m. sausio 31 d. nuo 11 iki 13 val., Šilalės rajono savivaldybės posėdžių salėje.

Registracija

Dalyvavimas renginyje – visiškai nemokamas. Dalyviams išduosime pažymėjimus apie išklausytą seminarą. Kviečiame registruotis į renginį telefonu arba nuėjus į šią nuorodą: https://goo.gl/B96HGB

Registracija ir daugiau informacijos: Gražvydas Jegelevičius, tel. 8 5 215 9288, el. paštas: grazvydas.jegelevicius@bef.lt (Baltijos Aplinkos Forumas) arba Virginija Bukauskienė, 8 449 76125, virginija.bukauskiene@silale.lt (Šilalės rajono savivaldybė).