Kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją: „Pavojingų cheminių medžiagų tyrimai Baltijos jūros regione. Svarbiausi atradimai“

Jau spalio 19 d., 10 val., Pernu mieste (Estija) vyks renginys „NonHazCity“: Pavojingų medžiagų tyrimai Baltijos jūros regione. Svarbiausi atradimai“. Jei nedalyvaujate šiame renginyje, kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją internetu. Tai padaryti galėsite paspaudę nuorodą: http://nonhazcity.eu/live-broadcast-key-findings/.

Apie ką diskutuosime?

Projekto „NonHazCity“ metu šešiose savivaldybėse buvo imami ir analizuojami mėginiai iš gyvenamųjų bei industrinių teritorijų, vandens valymo įrenginių bei nuotekų dumblo ir lietaus. Mėginiai imti Pernu (Estija), Kauno ir Šilalės savivaldybėse (Lietuva), Rygoje (Latvija), Gdanske (Lenkija) ir Turku (Suomija). Taip pat palyginimui buvo naudojami jau egzistuojantys duomenys iš Stokholmo ir Vesteroso miestų (Švedija).

Renginys startuos projekto vadovo pavaduotojos Heidrun Fammler (Baltijos aplinkos forumas) trumpu projekto „NonHazCity“ pristatymu. Vėliau projekto vadovė Tonie Wickman (Stokholmas) pristatys pavojingų medžiagų tyrimų ir šaltinių paieškos rezultatus ir išvadas. Taip pat bus aptarti galimi veiksmai, kurių gali imtis pačios savivaldybės, o taip pat mažos ir vidutinės įmonės bei gyventojai, kad būtų sumažintas į aplinką patenkančių pavojingų cheminių medžiagų kiekis. Pernu miesto mero pavaduotojas Rainer Aavik aptars tyrimų rezultatus šiame mieste. Taip pat bus aptarta, kaip tarptautinis bendradarbiavimas, sekant „NonHazCity“ pavyzdžiu, gali prisidėti prie žaliosios ekonomikos stiprinimo ir gyventojų žinių gilinimo.

Numatoma renginio trukmė – 45 minutės.

Jei norite būti užsitikrinti, kad transliacijos nepraleisite – užsisakykite priminimą štai čia.

Iki virtualaus susitikimo!

„NonHazCity“ komanda