Nemokamas seminaras su maistu dirbančioms įmonėms

VšĮ Baltijos aplinkos forumas kviečia maisto pramonės ir maitinimo įstaigų darbuotojus į nemokamą seminarą, kurio metu sužinosite apie tai, su kokiomis cheminių medžiagų valdymo ir teisės aktų atitikimo problemomis susiduria įmonės.

Su pavojingomis ir mūsų sveikatai bei aplinkai kenksmingomis cheminėmis medžiagomis susiduriame kasdien. Jų gausu ir įvairiose priemonėse, kurias naudoja maisto pramonės ar maitinimo paslaugas teikiančios įmonės.

Seminaro metu Baltijos aplinkos forumo aplinkosaugos ir cheminių medžiagų specialistai Audronė Alijošiutė ir Gražvydas Jegelevičius papasakos apie tai, kaip atpažinti pavojingas chemines medžiagas, kokiuose produktuose jos randamos, kokia jų keliama grėsmė, kaip nuo jos apsisaugoti ir kaip išsirinkti galimas alternatyvas.

Informacija apie teisės aktų reikalavimus maisto pramonei ir maitinimo paslaugas teikiančioms įmonėms, pavojingas medžiagas ir saugų cheminių medžiagų naudojimą pasidalins Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento Produktų vertinimo skyriaus vedėjas Saulius Majus.

Seminaras maisto pramonės specialistams vyks 2018 m. vasario 1 d. 14-16 val., Kauno kolegijos 407 a. (Pramonės pr. 22A).

Registracija

Dalyvavimas renginyje – visiškai nemokamas. Dalyviams išduosime pažymėjimus apie išklausytą seminarą. Kviečiame registruotis į renginį paspaudus šią nuorodą.