Nemokami seminarai apie chemines medžiagas

Mažoms ar vidutinėms įmonėms gali būti sudėtinga tvarkytis su įmonės veikloje naudojamomis cheminėmis medžiagomis ar jų mišiniais. Baltijos aplinkos forumas kartu su partneriais kviečia įmonių atstovus į nemokamą seminarą, kuris padės iš anksto pasirūpinti darbuotojų, klientų sveikata ir aplinkos apsauga bei atitikti teisės aktuose numatomus reikalavimus, dar prieš įsigaliojant ribojimams ar draudimams.

Pirmasis nemokamas seminaras „Cheminių medžiagų valdymas mažose ir vidutinėse įmonėse“ vyks rugsėjo 27 d. 10 val. Kauno rajono savivaldybėje (Savanorių pr. 371, Kaunas).

Rugsėjo 28 d. 10 val. Seminaras vyks Šilalės šveitimo pagalbos tarnybos salėje (Nepriklausomybės g. 1, Šilalė).

Juose su aktualiomis cheminių medžiagų temomis, tokiomis kaip registracija, apskaita, saugos duomenų lapai, pakeitimo galimybės ir pan. Supažindins Baltijos aplinkos forumo, Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyriaus bei LR Aplinkos ministerijos Vilniaus RAAD Cheminių medžiagų kontrolės skyriaus specialistai.

Pageidaujančios įmonės taip pat turės galimybę gauti asmeninę ir išsamią konsultacinę cheminių medžiagų bei aplinkosaugos ekspertų pagalbą.

Į seminarą Kauno rajone registruokitės čia. Seminaro Šilalėje registracijos firmą rasite čia.