Seminaras kirpėjams ir grožio specialistams Šilalėje

Ar Jūs, Jūsų darbuotojai ar net klientai yra susidūrę su paraudusia rankų ar galvos oda, alergijomis ar kvėpavimo takų problemomis? Tyrimai rodo, kad su vienu ar keliais tokiais simptomais susiduria 20-50 proc. plaukų priežiūros specialistų.

VšĮ Baltijos aplinkos forumas kviečia kirpyklų bei grožio salonų darbuotojus į nemokamą seminarą apie sveikatai ir aplinkai draugiškesnių produktų naudojimą.

Seminaro metu Baltijos aplinkos forumo cheminių medžiagų ir aplinkosaugos specialistai papasakos apie įvairių profesionalios kosmetikos ir higienos priemonių (pvz., šampūnų, plaukų dažų, lakų ir kt.) sudėtyje pasitaikančias pavojingas chemines medžiagas ir jų trumpalaikį bei ilgalaikį poveikį. Taip pat sužinosite kaip apsaugoti savo ir klientų sveikatą nuo nepageidaujamo poveikio sveikatai ir kokius saugesnius produktus išsirinkti.

Seminaras grožio industrijos darbuotojams vyks 2018 m. sausio 11 d. nuo 11 iki 13 val., Šilalės rajono savivaldybės posėdžių salėje.

Dalyvavimas renginyje – visiškai nemokamas. Dalyviams išduosime pažymėjimus apie išklausytą seminarą.

Taip pat pranešame apie tęstinį seminarą-dirbtuves sausio 31 d. 11 val., kurių metu išsamiai nagrinėsime kosmetikos produktų ingredientų etiketes ir analizuosime saugesnes alternatyvas.

Registracija ir daugiau informacijos

Kviečiame registruotis į renginį telefonu arba nuėjus į šią nuorodą: https://goo.gl/JTyHdM

Taip pat registruotis ar sužinoti daugiau informacijos galite šiais kontaktais: Gražvydas Jegelevičius, tel. 8 5 215 9288, el. paštas: grazvydas.jegelevicius@bef.lt (Baltijos Aplinkos Forumas) arba Virginija Bukauskienė, 8 449 76125, virginija.bukauskiene@silale.lt (Šilalės rajono savivaldybė).